Obornicka inauguracja zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy Emerytura bez Podatku – 07.05.2018

5IMG_20180507_171902

W poniedziałek 7 maja w Biurze Poselskim Krzysztofa Paszyka w Obornikach odbyła się powiatowa inauguracja akcji zbierania podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Emerytura bez Podatku”.

W spotkaniu wzięli udział poseł Krzysztof Paszyk, radni powiatowi Andrzej Ilski, Bogusław Janus i Zygmunt Dyczkowski oraz reprezentujący środowiska emerytów i rencistów: Zofia Matelska w imieniu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Obornikach, Marek Szatkowski kierujący Oddziałową Sekcją Emerytów i Rencistów ZNP w Obornikach, oraz  Marian Sokołowski w imieniu Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Rogoźnie.

Projekt „Emerytura bez Podatku” zakłada zwolnienie emerytów i rencistów z podatku dochodowego oraz składki zdrowotnej. Jak mówił podczas spotkania poseł Krzysztof Paszyk: „dobra sytuacja budżetu państwa pozwala na to, by pomóc seniorom, którzy przez całą karierę zawodową płacili podatki i składki, a którzy dziś otrzymują symboliczną rewaloryzację swoich świadczeń”. Poseł PSL podkreślał też, że dotychczasowy wzrost wysokości emerytur i rent nie rekompensuje wzrostu kosztów życia, jaki miał miejsce w ostatnich latach.

Krzysztof Paszyk podziękował obecnym za poparcie udzielone projektowi „Emerytura bez Podatku” oraz zaprosił mieszkańców Powiatu Obornickiego do włączenia się w zbiórkę podpisów. Podpis pod projektem zwalniającym emerytów i rencistów z podatków i składek można złożyć w Biurze Poselskim Krzysztofa Paszyka w Obornikach przy ul. Piłsudskiego 62.

 

IMG_20180507_173123_HDRIMG_20180507_173316_HDRIMG_20180507_173216_HDR

 

EbP-06-1-768x1152

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

KONTAKT

Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość na adres email kontakt@paszyk.pl

Wysyłanie
©2019 Krzysztof Paszyk
Projekt i wykonanie strony: monomedia.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?